Sconto Závěsné křeslo NICE černá/šedá

5 299 

Tento model Sconto Závěsné křeslo NICE černá/šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 5299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: df029bdeb406 Kategorie:

Popis

Závěsné křeslo NICE je spojením elegantního designu a nabídky k příjemné relaxaci. Díky zavěšení na stabilní konstrukci si jej můžete užívat celoročně. Dokáže být ozdobou moderního interiéru, zahrady i terasy. Kovová konstrukce koše je vypletena umělým ratanem a vystlaná pohodlnými poduškami. Silná ocelová konstrukce s povrchovou úpravou e-coating zaručuje jednoduchou údržbu a dlouhou životnost. Výšku zavěšení koše lze volit dle vaší potřeby. Usaďte se do křesla NICE a oddejte se klidnému pohupování, které vás doslova okouzlí. Stabilita křesla je zaručená při jeho obvyklém – běžném použití, výrobce nedoporučuje houpání do stran. Pro zajištění stability je nutné, aby nedošlo k vychýlení svislé osy mimo kruhovou podstavu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Zahradní židle a křesla,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Závěsné křeslo NICE černá/šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Závěsné křeslo NICE černá/šedá - nábytek SCONTO online .cz