Sale!

Sconto Závěsné křeslo MONACO antracitová/béžová

12 999 

Tento model Sconto Závěsné křeslo MONACO antracitová/béžová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 18499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b85ddf803f3a Kategorie:

Popis

Designové závěsné křeslo MONACO je spojením elegance a příjemné relaxace. Stane se ozdobou jak vaší zahrady, terasy, tak i interiéru, a to díky přenosné ocelové konstrukci. Koš je vypletený umělým ratanem a vystlaný pohodlnými poduškami. Silná a stabilní ocelová konstrukce s povrchovou úpravou e-coating zaručuje jednoduchou údržbu a dlouhou životnost. Výšku zavěšení koše lze volit dle vaší potřeby. Usaďte se do křesla MONACO a oddejte se klidnému pohupování, kterého se nebudete chtít už nikdy vzdát. Stabilita křesla je zaručená při jeho obvyklém – běžném použití, výrobce nedoporučuje houpání do stran. Pro zajištění stability je nutné, aby nedošlo k vychýlení svislé osy mimo kruhovou podstavu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Zahradní židle a křesla,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Závěsné křeslo MONACO antracitová/béžová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Závěsné křeslo MONACO antracitová/béžová - nábytek SCONTO online .cz