Sale!

Sconto Zahradní stůl CAMBRIDGE G teakové dřevo

17 549 

Tento model Sconto Zahradní stůl CAMBRIDGE G teakové dřevo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 26999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: aa19b8bb37df Kategorie:

Popis

Posaďte se s rodinou a přáteli ke stolu CAMBRIDGE a užijte si nezapomenutelné chvilky. Deska stolu je navržena tak, aby z ní mohla snadno odtékat dešťová voda, a to díky lamelové konstrukci s rámem. Materiálem stolu je velmi kvalitní teakové dřevo, které dokáže úspěšně odolávat nepřízni počasí a stejně tak i dřevokazným škůdcům. Jedná se o velmi pevné, tvrdé a zároveň pružné dřevo, a to taky díky velkému obsahu přírodních olejů. To vše dohromady slibuje při správném zacházení i dlouhou životnost. Kovové spoje jsou vytvořeny z nerezové oceli. Rádi bychom vám doporučili prohlednutí si dalších stejnojmenných výrobků, s nimiž lze tento krásný stůl zkombinovat. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Zahradní stoly,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Zahradní stůl CAMBRIDGE G teakové dřevo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Zahradní stůl CAMBRIDGE G teakové dřevo - nábytek SCONTO online .cz