Sale!

Sconto Zahradní set RELAX BASIC černá

15 999 

Tento model Sconto Zahradní set RELAX BASIC černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 22999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 35fda149a2b8 Kategorie:

Popis

Nechte se hýčkat velmi elegantní zahradní sestavou RELAX BASIC. Tento nadčasový set tvoří dvě pohovky z umělého ratanu s masivním polstrováním a stůl s artwoodovou deskou. Vytváří tak příjemné posezení pro 4 až 5 osob. Umělý ratan i artwood jsou materiály slibující snadnou údržbu a velkou odolnost proti nepřízni počasí. Další předností těchto materiálů je lehčí hmotnost, což vám velmi usnadní manipulaci s nábytkem. Základní kostru pro výplet polyratanu tvoří ocelová konstrukce s lakovaným povrchem. O vaše pohodlí se postará polstrování o tloušťce 7 cm se snadno snímatelným potahem. Zahradní set RELAX BASIC má velmi široké využití a je vhodný jak pro vnitřní tak i pro venkovní prostory. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Zahradní sety,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Zahradní set RELAX BASIC černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Zahradní set RELAX BASIC černá - nábytek SCONTO online .cz