Sale!

Sconto Zahradní set MOON světle šedá

7 999 

Tento model Sconto Zahradní set MOON světle šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 9999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e14edc098d2f Kategorie:

Popis

Přemýšlíte o pořízení příjemného posezení na své terase, či balkónu? Zahradní set MOON čeká, až si jej všimnete. Nabízí dvě křesílka oblých tvarů včetně tmavě šedých podušek a k malému občerstvení stoleček s deskou z čirého skla. To vše menších rozměrů nevyžadující velkou podlahovou plochu. Materiálem není nic jiného než kovová konstrukce opatřena výpletem z umělého ratanu v šedém melírovaném odstínu. Tento materiál se vyznačuje snadnou údržbou a vysokou odolností proti nepřízni počasí. Základnu tvoří kovové konické nožičky v práškovém postřiku v šedé barvě. Nechte se okouzlit tímto zahradním minimalistickým setem MOON, připomínající časy dávno minulé, pohodlně se usaďte a vychutnávejte si společné chvilky ve dvou u dobrého drinku, nebo voňavé kávy. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Zahradní sety,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Zahradní set MOON světle šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Zahradní set MOON světle šedá - nábytek SCONTO online .cz