Sale!

Sconto Zahradní set MARTINIQUE šedá

19 999 

Tento model Sconto Zahradní set MARTINIQUE šedá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 36999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 43ff9bd5e4a6 Kategorie:

Popis

Čtyřdílný zahradní set MARTINIQUE je skvělým doplňkem pro vaše venkovní sezení. Její nenápadný a zároveň stylový design dodá vaší terase, balkónu nebo zahradě nádech moderní elegance. Konstrukce je vyrobena z hliníkového rámu s práškově lakovaným povrchem opletena kvalitním polyratanem v šedém odstínu. Tento materiál se vyznačuje velkou odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření. Další předností je snadná údržba a dlouhá životnost. Jednotlivé díly se dají rozmístit samostatně anebo spojit jako jeden celek tvořící velké lůžko. Z této sestavy lze vytvořit více variací dle vaší momentální potřeby. Součástí balení jsou také podušky na sedák a polštáře za záda, které přispějí k vašemu maximálnímu pohodlí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Zahradní sety,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Zahradní set MARTINIQUE šedá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Zahradní set MARTINIQUE šedá - nábytek SCONTO online .cz