Sale!

Sconto Zahradní sestava MALIBU hnědá/béžová

5 654 

Tento model Sconto Zahradní sestava MALIBU hnědá/béžová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 2b6135493d22 Kategorie:

Popis

Hledáte doplněk na zahradu či terasu? Tato sestava Malibu by mohla být tím pravým společníkem pro vaše bezstarostné letní večery, odpočinek na slunci, nebo v zimní zahradě. Je seskupením dvou křesílek s područkami, dvoumístné pohovky a stolu s bezpečnostním sklem v mléčné barvě. Základem stability a pevnosti je konstrukce z práškově lakované oceli opletené polyratanem. Tento umělý ratan má neocenitelné vlastnosti co se týče údržby, klimatické odolnosti i dlouhé životnosti a přitom je skoro k nerozeznání od klasického ratanu. O ještě větší pohodlí se postarají měkké sedáky, které jsou součástí balení. Nožičky jsou chráněny umělými podložkami. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Zahradní sety,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Zahradní sestava MALIBU hnědá/béžová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Zahradní sestava MALIBU hnědá/béžová - nábytek SCONTO online .cz