Sale!

Sconto Zahradní křeslo TAHITI 3 tmavě šedá/antracit

9 099 

Tento model Sconto Zahradní křeslo TAHITI 3 tmavě šedá/antracit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: df663b60323e Kategorie:

Popis

Houpačka v podobě závěsného křesla TAHITI, nebo naopak? Ať už tento jedinečný kus zahradního nábytku připomínající vajíčko nazvete jakkoliv, vždy se bude mluvit o neodolatelném a naprosto báječném sezení vybízející k relaxaci s oblíbenou knížkou či dobrým drinkem. Díky zavěšení sedadla pomocí řetězu na pevné konstrukci vytváří pocit vznášení se nad zemí s možností příjemného pohupování. Součástí vajíčka je komfortní sedák v antracitové barvě. Konstrukce je tvořena z práškované oceli s PE opletením. Tento materiál je velmi odolný i proti nepřízni počasí, vyjímaje sedák. Jeho široká kruhová základna zajištuje velkou stabilitu s nosností až 150 kg. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Křesla a sezení > Židle > Zahradní židle a křesla,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Zahradní křeslo TAHITI 3 tmavě šedá/antracit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Zahradní křeslo TAHITI 3 tmavě šedá/antracit - nábytek SCONTO online .cz