Sale!

Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá

2 999 

Tento model Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 4c6821ab1d30 Kategorie:

Popis

Koupelnová skříňka NANTES má **minimální požadavky na prostor**, ale zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku, čistící prostředky a ručníky, které do každé koupelny patří. Za dvířky elegantně skryje vše, co nemá být na očích, takže vaše koupelna bude působit stále uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete nastavit vnitřní polici dle potřeby. Do **zásuvky** si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které budete mít stále po ruce. **Lakovaná povrchová úprava** je nejen ekologicky nezávadná, ale také ideální volba pro využití skříňky v koupelně. Vysokou skříňku NANTES ale můžete **využít prakticky v jakémkoliv pokoji**. Je dostatečně univerzální a své uplatnění najde například jako vitrína v obýváku nebo pokoji pro hosty. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Koupelnové skříňky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vysoká skříňka NANTES bílá - nábytek SCONTO online .cz