Sale!

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 180 cm

29 999 

Tento model Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 180 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 42999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

Vitrína VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněna o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Kombinace těchto dvou stylů zaručeně zútulní každou kancelář. Prosklená část vitríny z bezpečnostního skla ECG umožňuje vystavení oblíbených dekorací, které doplní celkový interiér kanceláře. U vitríny najdete tři prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. V horní i dolní části se nachází úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. Najdete zde i otevřený úložný prostor s šesti vloženými policemi. Police můžete využít pro vystavení dekorací, nebo uložení šanonů a knih. Vitrína je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Skříň můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 180 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 180 cm - nábytek SCONTO online .cz