Sale!

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm

21 999 

Tento model Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 31499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

Vitrína VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Vitrína obsahuje dvířka z čirého bezpečnostní skla ESG a dřevěnými zárubněmi. Do prosklené části si můžete vystavit oblíbené dekorace a zútulnit tak vaši pracovnu. Dále zde najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při její manipulaci. Zásuvky jsou navíc doplněny o krytý úložný prostor s otočnými dvířky. V prostřední části vitríny se nachází otevřený úložný prostor s pěti dřevěnými policemi a jednou skleněnou policí. Police jsou ideální pro vystavení dekorací, knih, nebo uskladnění šanonů. Vitrína je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Vitrínu můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTO online .cz