Sale!

Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, pravé provedení

6 999 

Tento model Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, pravé provedení je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 9899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: aa6b0ec014b9 Kategorie:

Popis

Vitrína SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Vnitřek vitríny vyplňují čtyři vložené police, z toho dvě jsou skleněné a podsvícené LED světly. Krajní výřez prosklený čirým sklem poskytuje ideální plochu pro vystavení různých dekorací. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design vitríny. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. Vitrínu ideálně propojíte s TV komodou ze stejnojmenného prvku a díky tomu si vytvoříte ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, pravé provedení - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína SAIGON ořech/barva čedič, pravé provedení - nábytek SCONTO online .cz