Sale!

Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá

8 999 

Tento model Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 8264b8eb159c Kategorie:

Popis

Vitrína RIAN se vyznačuje originálním vzhledem, který bude fungovat v tradičních i moderních interiérech. Nechává vyniknout výrazné kresbě dřeva a v kombinaci s unikátní lištou z přírodního masivního dřeva vnese do interiéru kus přírody. Tento unikátní dřevěný prvek v ručním, hrubém zpracování se může lišit ve struktuře a barvě od uvedené fotografie. Toto však není vadou produktu a nemá vliv na trvanlivost a funkčnost. Vitrína poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 2 skleněné police místo svátečnímu nádobí, sklenicím nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i odkládací prostor pěkně schovaný za dvířky, kde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. S vitrínou RIAN dovedete snadno váš obývák či jídelnu k dokonalosti. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína RIAN levá, dub/černá - nábytek SCONTO online .cz