Sale!

Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm

9 499 

Tento model Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13399.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 99ec1d516a94 Kategorie:

Popis

Hledáte luxusní vitrínu s uložným prostorem? V tom případě je pro vás vitrína PRATO zcela ideální. Hodí se do obývacího pokoje pro vystavení vašich oblíbených dekorací a uložení drobných předmětů do zásuvky a krytého úložného prostoru s vloženou policí. Dekor alpine lodge v kombinaci s vnitřním grafitovým korpusem vytváří příjemný kontrast barev, který váš interiér zaručeně zútulní. Navíc je vitrína díky laminovanému materiálu nenáročná na údržbu. Dvířka a zásuvky jsou vybaveny grafitovými úchytky a funkcí SOFT CLOSE. Díky tomuto systému se hladce dovírají. Vitrínu můžete kombinovat s ostatními kusy z nábytkového programu PRATO. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína PRATO alpine lodge/grafit, výška 203 cm - nábytek SCONTO online .cz