Sale!

Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit

8 999 

Tento model Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 0a554e6d343d Kategorie:

Popis

Vitrína CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Vitrína se tak bude perfektně vyjímat v jídelně či obývacím pokoji. Díky praktickému rozložení úložného prostoru má také rozsáhlé využití. Vitrína disponuje dvířky z čirého skla, která obsahují tři skleněné police. Ty jsou osvětlené LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Další dvě police jsou umístěné v dolní části. Vitrína dále zahrnuje pět polic, které se nacházejí za levými dvířky. Všechna dvířka jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO online .cz