Sale!

Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton

8 399 

Tento model Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 522452d1ea71 Kategorie:

Popis

Kombinace plných a prosklených dvířek vitríny CANTERO poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. Ve středovém proskleném prostoru nabízí 3 skleněné police místo svátečnímu nádobí, sklenicím nebo rodinným suvenýrům. K dispozici máte i 4 dřevěné odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Dvířka jsou opatřena systémem soft-close, který se postará o jejich tiché dovírání. Otevírání je univerzální, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. Vitrína CANTERO ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína CANTERO bílá vysoký lesk/beton - nábytek SCONTO online .cz