Sale!

Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, pravé provedení

7 999 

Tento model Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, pravé provedení je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 0b0af4bd1daf Kategorie:

Popis

Vitrína BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každé moderně zařízené jídelně nebo obývacím pokoji. O dostatečný úložný prostor se postarají dvoje dvířka opatřené kovovými úchytkami, z toho pravá jsou prosklená tvrzeným bezpečnostním sklem. Tento prostor si najde místo zejména pro nádobí, ale také různé dekorace. Korpus vitríny je vyroben z laminované dřevotřískové desky, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Vitríny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, pravé provedení - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Vitrína BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, pravé provedení - nábytek SCONTO online .cz