Sale!

Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI šedá, 90×197 cm

8 999 

Tento model Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI šedá, 90×197 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 34d9c023cdee Kategorie:

Popis

Válenda TRIXI je ideální do garsoniér nebo menších pokojů, díky menším rozměrům se vejde do jakéhokoliv prostoru. Pevná konstrukce se zabudovanou pěnovou výplní poskytuje pohodlné místo pro občasné přespání, sledování oblíbeného seriálu nebo čtení knihy. Součástí postele je **6 polštářů** v barvě potahové látky a jsou nejen pohodlné, ale zároveň jsou stylovým doplňkem. Potahová látka **MONOLITH** obsahuje speciální hydrofobní film, který **odpuzuje vodu** a chrání tak před vsáknutím vylité tekutiny. Díky tomu vám dává prostor pro rychlé setření a zabránění tak poškození potahového materiálu a vzniku skvrn. Uvnitř postele je navíc **úložný prostor**, kde můžete uskladnit lůžkoviny nebo sezónní oblečení. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Postele > Jednolůžkové postele,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI šedá, 90x197 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Válenda s bočnicemi TRIXI šedá, 90x197 cm - nábytek SCONTO online .cz