Sale!

Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová

14 899  10 999 

Tento model Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 14899.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7be5318b28d5 Kategorie:

Popis

Zásuvková umyvadlová koupelnová skříňka TROJA neskrývá pouze sifon, ale poskytne úložné místo vaší kosmetice, případně čisticím prostředkům. Nádech luxusu vytváří propojení dekoru dřeva a antracitové barvy v kombinaci s chromovanými úchyty. Spolu s minimalistickým umyvadlem z komzitního litého umělého mramoru tvoří skříňka exkluzivní a výrazný prvek vaší koupelny. Závěsná varianta skříňky vám usnadní udržení pořádku pod skříňkou a dotváří celkový odlehčený vzhled. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série TROJA a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny! Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Koupelnové skříňky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Umyvadlová skříňka s umyvadlem TROJA dub artisan/antracitová - nábytek SCONTO online .cz