Sale!

Sconto TV sestava LUCY dub sonoma truffel/bílá vysoký lesk

6 499 

Tento model Sconto TV sestava LUCY dub sonoma truffel/bílá vysoký lesk je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 5f2da09d99fc Kategorie:

Popis

Elegantní a moderní **TV sestava LUCY** se skládá z **TV komody** a **nástěnné police**. Části jsou volně rozložitelné v prostoru, zcela se tak přizpůsobí vašemu interiéru. Za otočnými dvířky **TV komody** najdete dostatek úložného prostoru pro všechna vaše TV příslušenství. Pro další předměty je zde prostorná **zásuvka** a otevřená **police**. Dvířka i zásuvky jsou vybaveny dobržďovacím systémem. Korpus TV komody je vyroben z **laminovaného dřevěného materiálu**, který je v **dekoru dubu sonoma truffel**. Přední část komody je vyrobena z **MDF desky**, která se dá krásně tvarovat. Díky tomu zde má komoda **zaoblené hrany** a **bezúchytkové otevírání**. Povrchová úprava je ve **vysokém lesku**. Sestavu lze kombinovat s nábytkem ze stejnojmeného **programu LUCY**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV sestava LUCY dub sonoma truffel/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV sestava LUCY dub sonoma truffel/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO online .cz