Sale!

Sconto TV sestava COSMIT dub/černá

7 499 

Tento model Sconto TV sestava COSMIT dub/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 9799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 4423d25584cb Kategorie:

Popis

TV sestava COSMIT vás zaručeně nadchne svým **moderním vzhledem** a asymetrickými tvary. Sestava se skládá z horní nástěnné části, kde najdete **nástěnnou skříňku** a dvě **police** pro vystavení knih a dekorací. Spodní část tvoří **TV komoda** s dvěma skříňkami, které poskytují dostatek krytého úložného prostoru za výklopnými dvířky. Skříňky jsou propojeny deskou, pod níž vzniká prostor pro multimediální zařízení a další TV příslušenství. TV sestava je z **laminované dřevotřískové desky** nenáročné na údržbu. Dvířka sestavy COSMIT jsou vybaveny **písty**, které zabezpečuje tiché a šetrné dovírání. Sestava je k dispozici ve více barevných provedeních, můžete ji tak bez výhrad využít jako malou stěnu, regál do dětského pokojíčku i pracovny, dle dispozic vašeho interiéru. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Sestavy a stěny > Obývací stěny,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV sestava COSMIT dub/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV sestava COSMIT dub/černá - nábytek SCONTO online .cz