Sale!

Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič

6 599 

Tento model Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 9299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 178993b9e083 Kategorie:

Popis

TV komoda ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízeného obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu komoda působí až harmonickým dojmem. Horní plocha o šířce 160 cm využije svoje místo hlavně pro samotnou televizi. Níže se nacházejí dvě otevřené přihrádky s otvory pro kabeláž, kde naleznou využití patřičná TV příslušenství. Pravá strana disponuje dvířky otočného typu s uschovanou jednou policí. Další úložný prostor tvoří dvě zásuvky, jejich samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním usnadňuje manipulaci. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO online .cz