Sale!

Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, černá vysoký lesk

1 999 

Tento model Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, černá vysoký lesk je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2579.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

Elegantní a velmi moderní TV stolek VIVO v minimalistickém stylu. Poskytuje praktický úložný prostor. Za výklopnými dvířky se nachází 2 přihrádky, které pojmou noviny, knihy a jiné drobnosti. Korpus je vyroben z bytelného laminovaného dřevěného materiálu. TV stolek VIVO se hodí především do moderně zařízených obývacích pokojů, své využití ovšem nalezne kdekoliv ve vašem domově. Máte malý byt, anebo naopak velkou prostornou stěnu zející prázdnotou? Pak vám nabízí průzkum naší nabídkou v programu VIVO, který je škálou skříněk v různých rozměrech. Stačí si jen pohrát a povolit vaší fantazii vybrat tu nejúžasnější kombinaci pro váš jedinečný interiér. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, černá vysoký lesk - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda VIVO VI 1 100 cm, černá vysoký lesk - nábytek SCONTO online .cz