Sale!

Sconto TV komoda VALLE bílá matná/dub

19 899 

Tento model Sconto TV komoda VALLE bílá matná/dub je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 25499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: e5af7489369f Kategorie:

Popis

TV komoda VALLE ve venkovském stylu vás uchvátí svým čistým provedením a kombinací matné bílé barvy s přírodním dekorem dubu. Váš obývací pokoj se tak stane útulnějším místem pro odpočinek. Komoda disponuje bohatým úložným prostorem, takže zde vždy naleznete plno místa pro odložení všeho potřebného. Celkem obsahuje dvě zásuvky a dvoje dvířka, které se vám budou jednoduše manipulovat díky systému SOFT CLOSE. Pro samovolné a tiché zavření zásuvek a dvířek vám na ně stačí lehce zatlačit. Vnitřek jedné zásuvky navíc vyplňuje plstěná vložka. Kovové úchytky ve vzhledu starožitného niklu podtrhují celkový styl komody. Větší odolnost a životnost komody zajišťují kvalitní ABS hrany společně s laminovaným dřevěným materiálem, který se vám bude zároveň jednoduše udržovat. TV komoda VALLE stylově i funkčně doplňuje stejnojmennou kolekci, která je individuálně kombinovatelná a spojuje praktičnost s elegancí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky a komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO online .cz