Sale!

Sconto TV komoda TVC-520 latte/antracit

2 199 

Tento model Sconto TV komoda TVC-520 latte/antracit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 574cd07e3a1c Kategorie:

Popis

Tato TV komoda v moderním stylu bude ve vašem interiéru zaručeně vynikat. Její jednoduché provedení skloubené s přírodními barvami představuje ideální spojení, díky kterému se hodí do jakkoli zařízeného obývacího pokoje. Horní plocha o šířce 140 cm nabídne dostatek místa nejenom pro samotnou televizi, ale také různé dekorace či další užitečné předměty. Komoda celkem obsahuje kombinaci otevřeného a uzavřeného úložného prostoru. Otevřený prostor s dvěma vloženými policemi a otvorem pro kabeláž disponuje ideálním místem pro TV příslušenství. Uzavřená část v podobě dvou skříněk s jednou vloženou policí po každé straně poskytují dostatečnou plochu pro věci, které nechcete mít přímo na očích. Celou konstrukci podepírají čtyři kulaté nožky. Povrch laminovaného dřevotřískového materiálu se snadno udržuje. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda TVC-520 latte/antracit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda TVC-520 latte/antracit - nábytek SCONTO online .cz