Sale!

Sconto TV komoda TVC-510 latte/antracit

1 649 

Tento model Sconto TV komoda TVC-510 latte/antracit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 2199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 557d5cd075a4 Kategorie:

Popis

Tato TV komoda v moderním stylu bude ve vašem interiéru zaručeně vynikat. Její jednoduché provedení skloubené s přírodními barvami představuje ideální spojení, díky kterému se hodí do jakkoli zařízeného obývacího pokoje. Horní plocha o šířce 120 cm nabídne dostatek místa nejenom pro samotnou televizi, ale také různé dekorace. Komoda celkem obsahuje kombinaci otevřeného a uzavřeného úložného prostoru. Otevřený prostor v podobě dvou vložených polic a otvorem pro kabeláž disponuje ideálním místem pro TV příslušenství. Uzavřená část s jednou vloženou policí chráněnou dvířky zase poskytne plochu pro věci, které nechcete mít přímo na očích. Celou konstrukci podepírají čtyři kulaté nožky. Povrch laminovaného dřevotřískového materiálu se snadno udržuje. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda TVC-510 latte/antracit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda TVC-510 latte/antracit - nábytek SCONTO online .cz