Sale!

Sconto TV komoda TERRY V dub sonoma/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo

14 999 

Tento model Sconto TV komoda TERRY V dub sonoma/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 19299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

Pokud máte rádi praktický, funkční a skvěle vypadající nábytek, jste na správné adrese. TV komoda TERRY V je důkazem, že i praktické věci mohou vypadat krásně. Kombinace odolného MDF materiálu a tvrzeného bezpečnostního skla uchvátí každého milovníka elegance, půvabu a luxusu. Poskytuje dostatek krytého úložného prostoru i místo pro multimediální zařízení. Zajistí dokonalý výhled na televizi, zvládne i větší úhlopříčky a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvky. S TV komodou TERRY V si můžete uspořádat zónu domácího kina v obývacím pokoji podle vašich představ. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda TERRY V dub sonoma/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda TERRY V dub sonoma/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO online .cz