Sale!

Sconto TV komoda TERRY IV bílá matná/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo

18 299 

Tento model Sconto TV komoda TERRY IV bílá matná/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 23299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 19f498050b5d Kategorie:

Popis

TV komoda TERRY IV bude skvělým parťákem pro filmové nadšence. Tento kousek je určen pro širokoúhlé televize a zároveň poskytuje i odkládací místo pro další elektrotechniku a DVD, odložené knihy nebo fotoalba. Kombinace odolného MDF materiálu a tvrzeného bezpečnostního skla uchvátí každého milovníka elegance, půvabu a luxusu. Ke stolku je možné dokoupit kovový rám, který můžete využít, pokud chcete, aby vaše televize byla umístěna výše. TV stolek TERRY IV je zdařilým spojením funkčnosti a moderního vzhledu a díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvky vám zajistí pohodlné a nerušené sledování oblíbeného pořadu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda TERRY IV bílá matná/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda TERRY IV bílá matná/antracitové sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO online .cz