Sconto TV komoda SCORE bílá vysoký lesk, šířka 140 cm

7 799 

Tento model Sconto TV komoda SCORE bílá vysoký lesk, šířka 140 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 80557d0e4ae6 Kategorie:

Popis

Moderní TV komoda SCORE se stane jasným solitérem vašeho obývacího pokoje. Odstín bílé barvy ve vysokém lesku s atraktivním LED osvětlením modré barvy představuje špičkový design. Perfektně tak zapadne do každého moderně zařízeného interiéru. Dolní otevřená přihrádka vám poskytne místo ideální pro TV příslušenství a jiné předměty, které si přejete vystavit. Pro vystavení dekorací zde můžete využít jednu skleněnou polici. LED osvětlení vám tento prostor a vše uvnitř krásně zvýrazní. Spodní uzavíratelný úložný prostor je ideálním řešením pro vše, co nechcete mít přímo na očích. Kvalitní MDF materiál se vyznačuje snadnou údržbou. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky a komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda SCORE bílá vysoký lesk, šířka 140 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda SCORE bílá vysoký lesk, šířka 140 cm - nábytek SCONTO online .cz