Sale!

Sconto TV komoda SAIGON ořech/barva čedič, šířka 195 cm

7 699 

Tento model Sconto TV komoda SAIGON ořech/barva čedič, šířka 195 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 10799.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

TV komoda SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Horní deska o šířce 195 cm poskytne dostatek místa pro samotnou televizi, ale i případné dekorace. Komoda disponuje otevřeným a uzavřeným úložným prostorem v podobě přihrádky, výklopných dvířek a dvěma většími zásuvkami. Výklopná dvířka obsahují jednu vloženou polici. Kovové úchytky černé barvy v matném provedení podtrhují celkový design komody. Nožky s plastovými kluzáky chrání podlahu před poškozením. TV komodu SAIGON lze samostatně začlenit do již zařízeného obývacího pokoje anebo je možné propojení s dalšími stejnojmennými prvky a vytvořit si tak ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda SAIGON ořech/barva čedič, šířka 195 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda SAIGON ořech/barva čedič, šířka 195 cm - nábytek SCONTO online .cz