Sale!

Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm

4 793 

Tento model Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7989.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

Designová TV komoda MILANO dokáže změnit váš televizní koutek na reprezentativní část domu. Je krásnou kombinací bílé barvy a dekoru dubu sanremo. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě zásuvky a dvou otočných dvířek. Otevřená police je opatřena ventilačními otvory, které zajistí konstantní cirkulaci vzduchu kolem elektroniky a zároveň usnadní nastavení televizního vybavení. Tělo komody je vyrobeno z lamina a čela z MDF desky potažené vysoce kvalitním PVC v bílé barvě s jemným leskem. Dvířka i zásuvka jsou v bezúchytovém provedení s pozvolným dovíráním díky systému SOFT CLOSE. Nožky komody jsou z kvalitního plastu. Zároveň vám chceme doporučit možnost kombinace s dalšími prvky ze stejnojmenného programu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda MILANO alpská bílá/dub sanremo tmavý, šířka 190 cm - nábytek SCONTO online .cz