Sale!

Sconto TV komoda GOALE matera/staré dřevo

8 599 

Tento model Sconto TV komoda GOALE matera/staré dřevo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 1cfddfaa0e18 Kategorie:

Popis

TV komoda GOALE vnese do vašeho obývacího pokoje kouzlo starých továren. Spojení dekorů matera se starým dřevem vytváří industriální vzhled. Komoda kombinuje uzavřený i otevřený úložný prostor, takže vaše věci budou mít vždy své místo. Horní desku o šířce 200 cm můžete taktéž využít i pro vaše dekorace či fotografie. Pod deskou naleznete otevřenou přihrádku s otvorem pro kabeláž a vestavěným osvětlením, které dodá vaši místnosti příjemnou atmosféru. Tento prostor se ideální hodí pro TV příslušenství. Úložný prostor obsahuje po každé straně jednu vnitřní polici chráněnou dvířky, dále zde naleznete tři prostřední zásuvky. Materiál komody se vyznačuje snadnou údržbou. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky a komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda GOALE matera/staré dřevo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda GOALE matera/staré dřevo - nábytek SCONTO online .cz