Sale!

Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit

7 999 

Tento model Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 11299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 21544d0cc18e Kategorie:

Popis

TV komoda CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Komoda tak bude v obývacím pokoji jasnou dominantou. Horní plocha o šířce 200 cm ideálně poslouží pro samotnou televizi. Níže se nacházejí dvě otevřené přihrádky s otvory pro kabeláž. Zde najdou místo příslušné TV příslušenství. Celý prostor doplňuje menší zásuvka, umístěná na levé straně. Opačnou stranu tvoří dvířka otočného typu s jednou vloženou policí. Nejvíce úložného prostoru obsahují dvě dolní zásuvky. Všechny zásuvky jsou vybaveny samouzavíracím mechanismem s tichým dovíráním, což usnadňuje jejich manipulaci. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda CIRCLE LINE dub/grafit - nábytek SCONTO online .cz