Sale!

Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm

7 989  6 199 

Tento model Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7989.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 50591def7dc0 Kategorie:

Popis

Nalaďte se na moderní "betonovou šedou notu" s TV stolkem CANTERO. Barevně nekonfliktní kombinace bílé a nápodoby betonu působí velice atraktivně. Otevřená police komody poskytuje odkládací prostor pro multimediální zařízení. Jakýkoli chaos nebo nepořádek, případně odložené knihy vkusně uschováte v prostoru za dvířky a do zásuvky. TV komoda zajistí dokonalý výhled na televizi, zvládne i větší úhlopříčky a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvky. V horní desce jsou dva praktické otvory, kde snadno ukryjete směsici kabelů a navíc otvory zajistí potřebnou cirkulaci vzduchu kolem elektroniky. TV stolek CANTERO je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního vzhledu a v kombinaci s panelem CANTERO vytvořit plnohodnotnou, reprezentativní sestavu, která bude vašemu obýváku opravdu slušet. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 190 cm - nábytek SCONTO online .cz