Sale!

Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 140 cm

4 699 

Tento model Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 140 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 5999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: a0783cf11fe8 Kategorie:

Popis

Moderní TV stolek CANTERO představuje atraktivní kombinaci univerzální bílé ve vysokém lesku a dekoru napodobující beton. Otevřená police komody poskytuje odkládací prostor pro multimediální zařízení. Jakýkoli chaos nebo nepořádek, případně odložené knihy vkusně uschováte v prostoru za dvířky a do zásuvky. TV komoda zajistí dokonalý výhled na televizi, zvládne i větší úhlopříčky a dopřeje vám nerušeně sledovat váš oblíbený pořad díky mechanismu tichého dovírání dvířek a zásuvky. V horní desce jsou dva praktické otvory, kde snadno ukryjete směsici kabelů a navíc otvory zajistí potřebnou cirkulaci vzduchu kolem elektroniky. TV stolek CANTERO je dokonalým spojením funkčnosti a elegantního vzhledu a z vašeho televizního koutku vytvoří reprezentativní místo. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 140 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton, šířka 140 cm - nábytek SCONTO online .cz