Sale!

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm

6 599 

Tento model Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8699.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 0f8cc43ea499 Kategorie:

Popis

TV komoda BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každém moderně zařízeném obývacím pokoji. Komoda s šířkou 192 cm využije svou plochu hlavně pro samotnou televizi. Pod horní deskou se nachází otvor pro kabeláž s prostorem vhodným pro patřičné TV příslušenství. O dostatečný úložný prostor se postarají dvoje dvířka se zásuvkou opatřené kovovými úchytkami. Korpus komody je vyroben z fóliovaného dřevěného materiálu, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 192 cm - nábytek SCONTO online .cz