Sale!

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm

4 799 

Tento model Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 6299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 44cb5f3d2d7c Kategorie:

Popis

TV komoda BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každém moderně zařízeném obývacím pokoji. Komoda s šířkou 128 cm využije svou plochu hlavně pro samotnou televizi. Pod horní deskou se nachází dva otvory pro kabeláž s prostory vhodnými pro patřičná TV příslušenství. O dostatečný úložný prostor se postarají dvě zásuvky s kovovými úchytkami, umístěné v dolní části komody. Korpus komody je vyroben z fóliovaného dřevěného materiálu, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 128 cm - nábytek SCONTO online .cz