Sale!

Sconto TV komoda BOLLO 2 dub artisan/bílá matná

2 999 

Tento model Sconto TV komoda BOLLO 2 dub artisan/bílá matná je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 4199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

TV komoda **BOLLO 2** kombinuje přírodní **dekor dubu artisan** s **bílou matnou barvou**, což působí příjemným dojmem. Skvěle se tak bude vyjímat zejména v moderně zařízeném interiéru. Na horní ploše o **šířce 183 cm** umístíte krom samotné televize i různé dekorace. Naleznete zde také dvě uzavíratelné skříňky a otevřený prostor s vloženou policí. Dvířka se systémem **SOFT CLOSE** zaručí pohodlné a tiché dovírání. Namontované úchytky vám dále usnadní celkovou manipulaci. Korpus komody je vyroben z **laminované dřevotřískové desky**, přední část pak z kvalitní **MDF**. Celou konstrukci podepírá pět kovových noh. TV komodu lze vybrat jako samotný solitér nebo si můžete vytvořit jednotný design při zakoupení více prvků z **programu BOLLO**. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > TV stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto TV komoda BOLLO 2 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto TV komoda BOLLO 2 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTO online .cz