Sale!

Sconto Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK bílá/hnědobílá

6 999 

Tento model Sconto Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK bílá/hnědobílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: ea8488fc5d61 Kategorie:

Popis

Elegantní a praktický to je toaletní stolek LIPSTICK. Jednoduchý design zaujme svým důmyslně vytvořeným úložným prostorem. Uprostřed se ukrývá výklopné zrcadlo s dostatečným místem pro vše potřebné k vašemu stylingu. Po stranách stolku jsou k dispozici dvě bezúchytové zásuvky pro další nezbytnosti. K naprostému pohodlí vám pak poslouží prostorná lavice, kterou lze snadno zasunout pod stolek. Tento pár je vyrobený z laminovaného materiálu, jehož údržba nevyžaduje skoro žádnou péči a lavice je navíc příjemně pohodlná díky čalounění. Nechte se hýčkat touto skvělou dvojicí LIPSTICK, která v mžiku ukryje vaše tajemství k dokonalosti. Lavice Š/V/H: 97 x 47x 42 cm s nosností 80 kg Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Toaletní stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK bílá/hnědobílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Toaletní stolek s lavicí LIPSTICK bílá/hnědobílá - nábytek SCONTO online .cz