Sale!

Sconto Toaletní stolek MISTERE starorůžová/bílá

6 399 

Tento model Sconto Toaletní stolek MISTERE starorůžová/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8299.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 215d8e32591e Kategorie:

Popis

Jednoduchý design v jemných barvách, to je toaletní stolek MISTERE. Nechte se okouzlit minimalistickým vzhledem poskytující nejen krásu, ale také funkčnost. Dokáže zapadnout do různých stylů interiérů, kde vám vytvoří maximální prostor pro uschování všech vašich nepostradatelných kosmetických doplňků. Stolek nabízí dvě zásuvky, dvě tajné přihrádky ukryté v desce stolu, čtyři poličky lemující zrcadlo spolu s nastavitelnými LED světly a jako malý bonus, protiskluzový pásek pro zafixování vašeho mobilního zařízení. Celý je vyrobený z laminovaného materiálu, jehož povrch nevyžaduje přílišnou péči. Zásuvky jsou v moderním bezúchytovém provedení. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Toaletní stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Toaletní stolek MISTERE starorůžová/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Toaletní stolek MISTERE starorůžová/bílá - nábytek SCONTO online .cz