Sale!

Sconto Toaletní stolek LINDA dub/černá

4 499 

Tento model Sconto Toaletní stolek LINDA dub/černá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 6199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 065c0be6670d Kategorie:

Popis

Elegantní a stylový doplněk do ložnice, to je toaletní stolek LINDA. Moderní design vás zaujme nejenom svým propracovaným úložným prostorem ale také svou jednoduchou konstrukcí. Přírodní dekor dřeva s kombinací černé barvy sedne do každého interiéru ložnice. Toaletní stolek nabízí jednu vysouvací zásuvku a výklopnou desku s členěním uvnitř na všechnu vaši kosmetiku nebo šperky. Nezbytnou součástí každého toaletního stolku je zrcadlo. Tento stolek ho má na vnitřní straně výklopné desky, takže ji stačí otevřít a hned máte přístup jak k věcem uvnitř tak k zrcadlu. Je vyrobený z laminovaného materiálu, jehož údržba je snadná. Doplňte si interiér o tento vkusný a praktický toaletní stolek LINDA. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Toaletní stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Toaletní stolek LINDA dub/černá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Toaletní stolek LINDA dub/černá - nábytek SCONTO online .cz