Sale!

Sconto Toaletní stolek GLAMOUR dub/bílá

6 299 

Tento model Sconto Toaletní stolek GLAMOUR dub/bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 8199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 1eff6ec55ea4 Kategorie:

Popis

Jednoduché linie, elegantní design spojený s funkčností a ještě mnohem víc nabízí toaletní stolek GLAMOUR. Je ideální pro ty, kteří potřebují mít vše na svém místě. Poskytne vám prostornou pracovní plochu doplněnou o čelní desku s policemi a velkým zrcadlem lemovaným po obou stranách nastavitelným LED osvětlením, ke kterému je potřeba dokoupit USB adaptér. Pod deskou stolu se nachází velká zásuvka vybavená přihrádkami pro lepší uspořádání vašich věcí a po pravé ruce budete mít k dispozici výsuvný regál, který lze pomocí koleček libovolně přemísťovat. V balení také najdete protiskluzový proužek sloužící jako podpěra pro vaše mobilní zařízení. Toaletní stolek GLAMOUR je vyrobený z kvalitního a snadno udržovatelného laminovaného materiálu v jemných barvách, které snadno zkombinujete s různými styly vašeho interiéru. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Toaletní stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Toaletní stolek GLAMOUR dub/bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Toaletní stolek GLAMOUR dub/bílá - nábytek SCONTO online .cz