Sale!

Sconto Toaletní stolek ESMEE bílá

5 299 

Tento model Sconto Toaletní stolek ESMEE bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7099.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 835c9a5b1859 Kategorie:

Popis

Moderní nadčasový design, jednoduché linie, bez nároku na velký prostor to vše vám může nabídnout toaletní stolek ESMEE. Je nejen velmi vkusným kusem nábytku, hodící se k různým stylům ložnic, ale i praktickým pro každou ženu co hledá své soukromí. Stolek vám poskytne prostor na vaši kosmetiku a doplňky ve dvou zásuvkách, ve kterých je budete mít vždy na dosah a v uspořádaném systému. Díky velkému oblému zrcadlu vám zase neunikne žádný nedostatek krásy a o naprosté pohodlí se vám postará stolička se snímatelným potahem. Tělo stolku je vyrobeno z MDF desky a nožky z masivního dřeva. Ty jsou opatřeny filcovými podložkami k ochraně vašich podlahových krytin. Nechte se hýčkat každodenním pocitem jedinečnosti, ať už se chystáte podmanit si den, nebo okouzlit večer. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Toaletní stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Toaletní stolek ESMEE bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Toaletní stolek ESMEE bílá - nábytek SCONTO online .cz