Sale!

Sconto Spodní skříňka GORDES bílá

2 169 

Tento model Sconto Spodní skříňka GORDES bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 3499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7801a4879318 Kategorie:

Popis

Koupelnová skříňka GORDES vnese do vašeho domova pohodovou atnosféru venkova. S minimem požadovaku na prostor zvládne vytvořit dostatečný odkládací prostor pro všechnu tu kosmetiku, čistící prostředky a ručníky, které do každé koupelny patří. Navíc je elegantně skryje za dvířky a v zásuvkách, takže vaše koupelna bude působit stále uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete nastavit vnitřní polici dle potřeby. Lakovaná povrchová úprava je nejen ekologicky nezávadná, ale také ideální volba pro využití skříňky v koupelně. Tuto kombinovanou skříňku ale můžete využít prakticky v jakémkoliv pokoji. Je dostatečně univerzální a své uplatnění najde například jako botník nebo skříň v pokoji pro hosty. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Koupelnové skříňky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Spodní skříňka GORDES bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Spodní skříňka GORDES bílá - nábytek SCONTO online .cz