Sale!

Sconto Skříňová sestava AULIN dub sonoma

19 999 

Tento model Sconto Skříňová sestava AULIN dub sonoma je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 26199.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7955a18d45fb Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Skříňová nástavba k posteli AULIN je vybavená 4 zásuvkami, 4 otevřenými policemi a 6 otočnými dvířky. Za dvířky najdete vždy po dvou vnitřních policích. Nástavec oceníte při ukládání oblečení, knih i dekorací. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování. Skříň je dodávána bez osvětlení, jež lze objednat na obchodních domech. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Šatní skříně,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Skříňová sestava AULIN dub sonoma - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Skříňová sestava AULIN dub sonoma - nábytek SCONTO online .cz