Sale!

Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá, matná, šířka 135 cm

21 999 

Tento model Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá, matná, šířka 135 cm je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 31499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Popis

Skříň VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. Kombinace těchto dvou stylů zaručeně zútulní každou kancelář. U skříně najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. V horní i dolní části se nachází krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. V prostřední části skříně, se nachází otevřený úložný prostor s šesti vloženými policemi. Jedna police je z bezpečnostního skla ESG a ostatní jsou vyrobeny z laminovaného dřevěného materiálu. Police můžete využít pro vystavení dekorací, nebo uložení šanonů a knih. Skříň je z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Skříň můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá, matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Skříň VIVIENNE dub/bílá, matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTO online .cz