Sale!

Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo

8 999 

Tento model Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 12999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 7480794ef0fd Kategorie:

Popis

Moderní a funkční botník ALIVIA jako nepřehlédnutelná dominanta vaší předsíně, kam lze uschovat až 16 párů bot. Skleněná přední strana dvířek dodává celkovému designu určitou křehkost a eleganci. Vysoká odolnost povrchu proti poškrábání díky melaminové pryskyřici. Uvnitř botníku se nachází celkem šest výškově nastavitelných polic a na vnitřní straně horních dvířek se nachází zrcadlo. Volitelný směr otevírání dveří s tlumením – dvířka lze namontovat dle vašich potřeb a snadno tak přizpůsobit chodu přímo vaší předsíně. Ve středu botníku se nachází také úložný prostor otevřený určený pro dekoraci či uschování jiných předmětů, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody > Botníky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Skříň ALIVIA antracitová/bílé sklo - nábytek SCONTO online .cz