Sale!

Sconto Set 2 ks nočních stolků PAYTON bílá

5 499 

Tento model Sconto Set 2 ks nočních stolků PAYTON bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 7499.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: 5cc6c02a590a Kategorie:

Popis

Stylový noční stolek PAYTON okouzlí každého milovníka elegance, půvabu i luxusu. Jednoduchý tvar stolku s květinovými motivy navozují atmosféru blahobytu a dokonalosti. Kombinace bílého laku a stříbrné barvy vytváří efekt starožitného nábytku. Úložný prostor nočního stolku PAYTON se skládá ze dvou prostorných zásuvek, kdy každá je opatřena decentní úchytkou ve stříbrné barvě, která usnadní manipulaci při vysouvání. Noční stolky dodáváme po 2 kusech a doporučujeme je jako doplňující úložný prostor k posteli PAYTON. Aby byla vaše ložnice jednotná v glamour stylu doporučujeme také ostatní kusy nábytku ložnicového programu PAYTON, který se hodí do městského bytu i historické zástavby. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Noční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Set 2 ks nočních stolků PAYTON bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Set 2 ks nočních stolků PAYTON bílá - nábytek SCONTO online .cz