Sale!

Sconto Set 2 ks nočních stolků ESME bílá

999 

Tento model Sconto Set 2 ks nočních stolků ESME bílá je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 1999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b769722ede4a Kategorie:

Popis

Ložnicový program ESME je ideálním řešením pro všechny, kteří se ztotožňují s jednoduchým a čistým designem. Díky neutrálnímu bílému provedení lehce vytvoříte harmonické a útulné místo podle vašich představ. Noční stolek ESME vám poskytne prostor na všechny drobnosti, které potřebujete mít na dosah ruky. K dispozici má úložný a odkládací prostor v podobě jedné zásuvky a otevřeného prostoru ve spodní části. Pro snadné otevírání zásuvky poslouží jednoduchá úchytka. Ke stabilitě stolku přispívají 4 nohy. Ideální doplněk k posteli ESME. Kvalitní povrchová úprava v podobě lamina. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu. Určeno k vlastní montáži, k dispozici instalační plán ke stáhnutí. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Stoly a stolky > Noční stolky,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Set 2 ks nočních stolků ESME bílá - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Set 2 ks nočních stolků ESME bílá - nábytek SCONTO online .cz