Sale!

Sconto Šatní skříň VIOLET bílá/ bílé sklo

13 999  9 999 

Tento model Sconto Šatní skříň VIOLET bílá/ bílé sklo je velmi zajímavým průmětem ceny a krásy. Aktuálně stojí 13999.00 CZK Kč. Více najdete v nábytkovém e-shopu:

Katalogové číslo: b9cda1a9c024 Kategorie:

Popis

Výrazná šatní skříň VIOLET působí elegantním dojmem, díky kombinaci skla a dřevěného materiálu s povrchovou úpravou. Především disponuje velkým úložným prostorem, který je uvnitř dělen na dvě samostatně oddělené části, každá o šířce až 90 cm a celkové hloubce 61 cm. Uvnitř se nachází dvě vložené police a dvě šatní tyče, na které pohodlně zavěsíte vše, co zrovna potřebujete, od bund přes saka a kalhoty až po šaty. Předností skříně jsou dvoje praktické posuvné dveře šetřící prostor v místnosti, z nichž jedny jsou celé skleněné. Kvalitní povrch vyžaduje nenáročnou údržbu a jeho vysoká odolnosti zaručuje dlouhou životnost pěkného vzhledu skříně. Snadná a rychlá montáž. Aktuální model s cenovkou najdete naSconto.cz.

Vlastní parametry:

  • Druh je Nábytek > Skříně a komody,
  • barva je ,
  • a další najdete tady

Jsou tu i další fotky:

Sconto Šatní skříň VIOLET bílá/ bílé sklo - nábytek SCONTOnábytek.cz Sconto Šatní skříň VIOLET bílá/ bílé sklo - nábytek SCONTO online .cz